Originální móda Praha: second-handy, butiky, design v Praze - Nakupování v Praze

Móda v Praze: originální secondhandy se stylem

Dobrá zpráva pro všechny, kdo mají rádi módu a nebaví je nabídka běžné konfekce v řetězcích a shopping centrech. V Praze určitě najde to pravé každý, kdo si hledá malé butiky či značkové second-handy se skutečně originálními kousky. Citypilot Vám ukáže ty nejlepší!


„Sekáče“ už dávno nepatří mezi obchody, kde najdete jen poškozené a staré věci, ze kterých nelze nic vybrat. Mnoho z pražských second-handů nabízí opravdové značkové poklady a nenošené kousky. Podívejte se na náš výběr těch nejzajímavějších: 

  

5. Avenue: ráj návrhářských značek

Již tři obchody 5. Avenue by měli navštívit všichni, kdo chtějí ulovit model od známého návrháře za zlomek ceny. Mají tu značky jako třeba Vera Wang, Jil Sander, Diane von Fürstenberg, Guess nebo Tommy Hilfiger a najdete tu jak večerní róby, společenské šaty, ale i oblečení na běžné nošení. 5. Avenue vlastně není second-hand, všechno oblečení je nové, přímo z módních přehlídek v USA. V nově otevřené a největší pobočce 5. Avenue, blízko metra Dejvická, na vás navíc od září 2011 budou čekat kromě krásných šatů i kompletní poradenské služby, vizážista, líčení nebo manikúra. Pokud si chcete pořídit značkový model a nechcete dávat spoustu peněz za nejnovější kolekci, tady si rozhodně vyberete!  

Více info (Praha 1)                              
Více info (Praha 6 - Hradčanská)
Více info
(Praha 6 - Dejvická, nová prodejna)

   

Chizo: divadelní kostýmy a retro

Kdo shání opravdu speciální kusy oblečení, měl by vyrazit do divadelního second-handu Chizo na Žižkově. V nabídce tu mají jak divadelní a kabaretní kostýmy, tak speciální retro modely a výběrové kousky. Pokud módní výstřelky nejsou váš šálek kávy, tak navštivte některé další pobočky Chiza. V těch najdete běžnou módu, ale za lepší ceny!

Více info (Praha 3 - divadelní pobočka)
Více info (Praha 5)
      

tanita lied@pixelio

K.Oukey: Opravdu dobré, opravdu originální a XXL!

Mezi kvalitní pražské second-handy, kde se dá vyštrachat spousta zajímavých kusů oblečení, patří i K.Oukey. Již 10 let si tu můžou nadšenci do oblékání vybírat z bohaté nabídky, která obsahuje modely z Francie, Španělska či Itálie. Dobrá zpráva pro všechny  s větší velikostí oblečení – v nabídce i velikosti XXL! Nechybí ani dětské a pánské oblečení.

Více info

  

Mish.Mash: velká nabídka a zajímavá možnost prodat své oblečení

Značkové oblečení z aktuálních kolekcí, ale i vintage modely najdete v Mish Mashi kousek od Václavského náměstí. Mají zde také velkou nabídku doplňků, především bot a kabelek. Oblečení doplňují denně a k nalezení jsou tu i nepoužité kusy. Přijímají tu i zboží do komise, chcete-li se tedy zbavit některých kusů z vaší skříně, zkuste to právě zde!

Více info

   

Quasimodo: opravdový vintage

V pasáži Platýz najdete tenhle vintage second-hand. Kdo jednou vstoupí, neodejde s prázdnou a bude se rád vracet. Mají tu velký výběr sukní, šatů nebo halenek ve všech velikostech. V zimě si vyberete z mnoha kabátů za super ceny. Stejně tak tu najdete i spoustu doplňků, především originálních pásků. Bonusem je příjemná obsluha, která vám ráda pomůže s výběrem a poradí.

Více info

        

Second-hand na internetu:

Chcete koupit, nebo prodat originální kus oblečení online? Zkuste to ZDE!

  

  

Mohlo by vás zajímat: